Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı
0
0 yorumu

Afet ve Acil Durum Eğitimi

Eğitim Sonu Onaylı Belge
Eğitmen
İSGHANE
7 Öğrenciler Kayıtlı
  • Tanım
  • SSS

 

Afetler ve acil durumlar, her zaman hazır olunması gereken beklenmedik olaylardır. İşyerlerinde ve günlük yaşamımızda karşılaşabileceğimiz afetlere ve acil durumlara karşı hazırlıklı olmak, can ve mal kayıplarını en aza indirmek için önemlidir. Afet ve Acil Durum Eğitimi, çalışanlara afet ve acil durumlarla nasıl başa çıkacaklarını öğretir ve güvenli bir ortam sağlar.

Ayrıca 28681 sayılı İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkındaki Yönetmelik gereği tüm işyerleri çalışanlarına Acil Durum ve Afet Eğitimi aldırması ve bunları belgelendirmesi gerekmektedir.

Afet ve Acil Durum Eğitimi zorunlu mudur?
Evet. 28681 sayılı İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkındaki Yönetmelik gereği işverenlerin çalışanlarına Afet ve Acil Durum Eğitimi aldırması ve bunları belgelendirmesi zorunludur.
Eğitimleri nasıl veriyorsunuz?
Kurumlarda eğitimler düzenlediğimiz gibi İş Güvenliği Uzmanı ve Afet ve Acil Durum Eğitmeni tarafından hazırlanan uzaktan eğitim platformu üzerinden de eğitimler düzenlenmektedir.
Eğitim sonunda belge veriyormusunuz?
Evet. Eğitim sonunda katılım sağlayan ve eğitim sonu değerlendirme testinde başarılı olan katılımcılar için Afet ve Acil Durum Eğitimi katılım belgesi düzenlenmektedir.
Sohbete Başla
Merhaba 👋
Size yardımcı olmak için hazırız.
Sohbete Başla butonuna tıklayarak hemen iletişime geçebilirsiniz.